Onze geslaagden (tijdvak 1 & 2) op een rij!

Wij feliciteren al onze leerlingen die geslaagd zijn voor hun examen van harte! Zij kunnen nu lekker genieten van hun vakantie en zich voorbereiden op hun vervolgstudie of andere activiteiten.

Op dit moment zijn alleen de geslaagden van tijdvak 1 en 2 bekend. De namen van geslaagden uit tijdvak 3 volgen later.

In sommige gevallen is een leerling wel geslaagd, maar staat de naam niet in deze lijst vermeld. In dat geval heeft de leerling geen toestemming gegeven voor publicatie.

Stad & Esch Beroepencollege Stad & Esch Diever Stad & Esch Lyceum Stad & Esch Eigen weg Stad & Esch Praktijkschool
Vmbo basisberoepsgerichte leerweg

Wessel Benne

Daan Bijker

Britt van Bilderbeek

Jorn Buld

Charlotte Gritter

Levi Keuning

Tristan Mol

Noah Nijenbrink

Devlin Paais

Emmo Peeters

Nick Ronken

Mellody Sjoerdsma

Tessa Slomp

Bjorn Weide

 


Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg

Daniël Aal

Selena van Beek

Tara van de Belt

Carmen Benschop

Jesper Bijkerk

Ryan Bloemhof

Luca Bosch

Hadjar El Bouazati

Lotte van den Brink

Vera Bruins

Britt Camerling

Mika Dijkstra

Amy Dijkstra

Evan Duwel

Christiaan Gernaerd

Nannet Grimme

Sabina Hertong

Youri Hessels

Maree Hiemstra

Sven Hogen-Esch

Julian Hooikammer

Elise Imminga

Esmé Jetten

Eileen Kappe

Wout Kayim

Djanaica Kin

Joane Klinge

Dani Kluiter

Frank de Koe

Ingmar Koning

Manon Kooij

Lara Kroezen

Maikel Kuiper

Evita van der Linde

Puk Lubbers

Justin Lubbers

Naomi van Lunzen

Jordy Meijer

Ilse Nuijten

Bart-Jan ten Oever

Leonoor Piest

Aniek Pit

Bo Pool

Mathieu Pruntel

Jos van Rossum

Abdul Kerim Rugovac

Sita Scheper

Max Schoenmaker

Amber Siekman

Dilara Stadman

Isa Strijker

Pien Tissingh

Yasmine van der Veen

Robbin Volkers

Iris van der Weerd

Ryan Westerbeek

Nick Zanting

Liban Zeno

Vmbo theoretische leerweg

Léon Bijker

Kaj Boer

Bjorn Boersma

Henk-Jan Donker

Luuk Drenth

Suzanne Hof

Senne Hummel

Damian Kuijpers

Marijn Meijboom

Brechje Moes

Wesley Moesker

Kuno Poot

Karlien Visser

Djen de Vries

 

 

Havo

Annemij Blok

Mayke Borst

Marius Buikema

Pim Bult

Amber Fabriek

Elise de Glee

Carmen Hoogenkamp

Floortje Mulder

Myrthe Trompetter

 

 

Vmbo theoretische leerweg

Willem Beltman

Elvira van den Berg

Thomas Brand

Sylke Buursma

Moses Cung

Karlijn Dijkslag

Twan Dijksma

Patrick Dijkstra

Stijn Donker

Sieb Donker

Jasper Elting

Saartu Gamal

Demi Geelkerken

Enzo Gerrits

Daniëlle van de Graaf

Jesper Gruppen

Dave Guichelaar

Jens van der Haar

Sam Haasjes

Dagmar Hoogendijk

Nova van Hoorn

Isa Hulsman

Thom Hummel

Ties Jager

Liv Knol

Nickolaï Koiter

Nikki Kooistra

Alessia Kool

Sanne Kool

Thijmen Kroes

Fleur Leinenga

Isa van Nuland

Julian Oord

Ilyas Oustou

Lex de Rijber

Camiel Roep

Mike Rombouts

Gydo Rombouts

Brent Rutten

George Sangster

Mart Scheper

Sophie Schippers

Thom Schuurman

Kaj Stapel

Marit ter Steege

Olav Stegeman

Mike Stoffer

Joris Tamsma

Milou van Tongeren

Bjorn Trinks

Ryesha Visser

Nina van der Vleuten

Pepijn Voortman

Naomi de Weerd

Annemiek Westerhof

Oliver Winters

Nikay de Wit

Dylan Woestman

Sanne Zinger

 

Havo

Esther Agterbosch

Reem Albalah

Romee Arendshorst

Annemarrie de Bruin

Chantal Bunskoek

Dionne Buschmann

Dione Dasselaar

Noor van Dommelen

Sam Doof

Myrthe Dorgelo

Thessa Draaijer

Sari Eggink

Julia Felix

Irene García Bijl

Wieke Groen

Stan van Halen

Jelle Hofenk

Anke Hogg

Tygo van Houten

Tata Khaiphet

Erin Knipmeijer

Melvin Kroes

Jada Kroeze

Yanick Linthorst

Lieze Lubberink

Mika Morvai

Angela Nijboer

Lonneke Nijland

Isa Onrust

Laïs Penning

Jasmijn Redeker

Amanda Rieff

Kris Robaard

Nout Rosmalen

Jill Rumph

Rowan Runhart

Bo Schenkel

Lisa Schieving

Renée Schieving

Eefje Spaansen

Claire Spiering

Nienke Venema

Lise van der Vlugt

Merel Vriend

Pam de Vries

Sara Wiersema

Emmelie Wijnands

Roos Wit

Fleur van Woensel

Kim Zandstra

 

 

Vwo (atheneum/gymnasium)

Irene Agterbosch

Mirte Bakker

Paul Bekius

Teske Bekius

Maarten Biewenga

Fien de Boer

Berber Boesenkool

Jort Bork

Mats van den Bosch

Julian Bosschaart

Eliza Bouwknegt

Juliëtte Bouman

Wout Bralten

Lianka Brandts

Bo Bruins

Joost Daalman

Siska Danser

Amée Deddens

Evi Deems

Levi Dekker

Kim van Dijk

Marieke Dinkla

Tieme Dongstra

Carlijn Drenth

Pien Duiven

Lisanne Flinkert

Luzy van der Gaag

Roel van Goor

Luan Gritter

Sam de Haan

Thijmen Haandrikman

Yara Hauwlo

Merthe Hendriks

Mijke Hingst

Olivier van den Hof

Rixt Hofenk

Moos Hofman

Jeroen Jalvingh

Danique Johansson

Floor de Jong

Wies Kleingeld

Kelsey Kok

Elke Koomans

Sanne Koster

Lidian Kroes

Fabiënne Kwast

Yaëlle Lups

Bas Maes

Sverre Nygård

Veerle Oldenburger

Berend Oostenbrug

Sjors van Pelt

Koen Polmans

Lotte Scheper

Babeth Schoenmaker

Chris Schöller

Anna Schra

Anna Schoot

Amber Stoker

Veerle Strijker

Esmee Supèr

Jeslin van Tarrij

Jarno Thöne

Famke Tiemersma

Dinand Tol

Robert-Jan Vedder

Noah van de Vegte

Kevin Visser

Jools Watts

Jikke Westerbaan

Anouk Zonneveld

Vmbo basisberoepsgerichte leerweg

Etiënne Pruntel

Lars Vrieling

Esmee de Weerd

 


Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg

Leon Grijpstra

Damian Jonkers

 

 

Vmbo theoretische leerweg

Senna Hokse

Bas Medendorp

Namenlijst volgt! 

 

Menu