Van harte gefeliciteerd!

Wij feliciteren onze leerlingen die geslaagd zijn voor hun examen van harte! Zij kunnen nu lekker genieten van hun vakantie en zich voorbereiden op hun vervolgstudie of andere activiteiten.

In sommige gevallen is een leerling wel geslaagd, maar staat de naam niet in deze lijst vermeld. In dat geval heeft de leerling geen toestemming gegeven voor publicatie.

Stad & Esch Beroepencollege Stad & Esch Diever Stad & Esch Lyceum Stad & Esch VSO Meppel Stad & Esch Praktijkschool
VMBO Basisberoepsgerichte leerweg

Jamey van den Berg, Meppel
Damian Boessenkool, Staphorst
Serena Borgmeier, Meppel
Esmeé Bos, Havelte
Rick Boverhof, Ruinen
Nancy Harink, Nijeveen
Henk Hofman, Meppel
Jasmine ten Hoor, Meppel
Naomi IJzenbrandt, Ruinen
Ilhame Ilafquihane, Meppel
Stan Kappert, Meppel
Elias Keyse-Ahmed, Meppel
Zehra Khieroe, Meppel
Raisia Kleinsmit, Steenwijkerwold
Amber Marskamp, Meppel
Fleur Oosterhof, Ruinen
Indy Palm, Meppel
Inez Scheper, Havelte
Noor Seinstra, Meppel
Mandy Slag, Rouveen
Sophie Spruijt, Meppel
Daan Venhuizen, Meppel
Iris Boverhof, Uffelte
Yvette Dusink, Meppel

 


VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg

Nils van den Berg, Nijeveen
Stephan Beute, Wanneperveen
Camilo Bosman, Meppel
Inge Bouwknegt, Meppel
Aimée Brand, Wanneperveen
Danny Buining, Nijeveen
Anne-Marie Dijkstra, IJhorst
Anouk Fieten Koekange
Arjan Gaal, Meppel
Wessel van der Heijden, Meppel
Milan Holtrop, Meppel
Lucas Jellema, Diever
Anouk Knol, Havelte
Junior Nsunda, De Wijk
Jurren Oosenbrug, Nijeveen
Niels Oskam, Ansen
Yasmina Oustou, Meppel
Ahlam Oustou, Meppel
Brian Petersen, Meppel
Steven Pierik, Meppel
Sorena Soepijan, Meppel
Babette Stierman, Meppel
Ilse van Urk, Ruinerwold
Thijmen Venhuizen, Meppel
Janella Visser, Diever
Diëntje Vrutaal, de Wijk
Anna Willems, Uffelte
Nick Wobben, Meppel
Tessa van der Woude, Meppel
Jorrit Huisman, Dwingeloo
Diego Slor, Meppel
Dani Weijenberg, Meppel
Simone Zantinge, Wapse

VMBO – Theoretische leerweg

Lisa de Roo, Diever
Jessie Serrarens, Oldemarkt
Valerie van ‘t Schip, Diever
Bram van Rijswijk, Wapse
Karsten Brink, Wapse
Bo Veenstra, Hoogersmilde
Lieke Veenstra, Hoogersmilde
Nina Brouwer, Vledder
Esther Vrieze, Dwingeloo
Milan Snijder, Hoogersmilde
Britt Fabriek, Doldersum

 

HAVO

Sterre Bruijne, Diever
Floor van der Aa, Diever
Chanell Timmerman, Hoogersmilde
Jildou Buwalda, Diever
Bram Wemmenhove, Wapse
Marije de Weerd, Dwingeloo
Mila Bult, Diever
Joris Tebbens, Vledder
Mathilde Vos, Diever
Lotte Groote, Diever
Renske Welhuis, Wapse
Jente Hummel, Diever

VMBO – Theoretische leerweg

Milan Hogen-Esch, De Wijk
Indy Dunnik, Staphorst
Damian Hofstede, Staphorst
Sophie Kuiper, Dieverbrug
Siënna Jansen, Meppel
Emma Telman, Ruinerwold
Maylin Arends, IJhorst
Bella Poli, Meppel
Kyra Heinhuis, Meppel
Emma Dijkstra, Meppel
Mylan Snijder, Meppel
Inge Perquin, Meppel
Roos Klinkhamer, Nijeveen
Marit de Boer, Meppel
Ole de Vries, Rogat
Lynn Goedhard, Darp
Ryan Schippers, Meppel
Lars Schulting, Havelte
Laura Feijen, Meppel
Marion Boxum, Meppel
Lukas Fredriks, Meppel
Olaf Scheper, Ruinen
Annemijn Haveman, Meppel
Lotte Troost, Meppel
Karlijn Tamsma, Meppel
Tijmen Adolf, Nijeveen
Twan de Boer, Nijeveen
Demi Eerens, Meppel
Nicolet van Pelt, Uffelte
Fabian Oostrom, Meppel
Beau Kroek, Ruinerwold
Isa ter Bork, Ruinen
Sanisha Botter, Havelte
Marnix Dufourny, Meppel
Lano Otten, Ruinerwold
Britt Tuin, Ruinerwold
Mailin van, Leeuwen, Meppel
Medéa Schra, IJhorst
Sanne Jonker, Ruinerwold
Julian Meijboom, Meppel
Britte Zuidersma, Nijeveen
Alma Zaza, De Wijk
Whitney Potman, Meppel
Sisco Flier, Meppel
Olivier Kamans, Meppel
Sara Benallal, Meppel
Fien Koenhen, Meppel
Twan Oosterga, Meppel
Saranne de Jager, IJhorst
Joe Niemeijer, Meppel
Sent Louwrink, Meppel
Ines Ineza Dusabe, Meppel
Esmée Feenstra, Ruinerwold
Jane Saoro, Koekange
Dominique Dannenberg, Meppel

 

Lyceum – HAVO

Mila Nieuwenhuis, Dwingeloo
Kirsten Antonides, Meppel
Isabel Dings, Meppel
Tim van der Wolde de Wijk
Alessia Sluis, Meppel
Soufian Benallal, Meppel
Erik Matter, Nijeveen
Roy Schra, Nijeveen
Renée Talen, Meppel
Frederique de Kok, Havelte
Stijn Vloo, Meppel
Anne Mossing Holsteyn, Meppel
Daniek Tissingh, IJhorst
Silke Vermeulen, Uffelte
Marloes Kuiper, Havelte
Julia Ottevanger, De Wijk
Thomas Dekker, Nijeveen
Melle van Gijssel, Ruinerwold
Fleur Waijboer, Ruinerwold
Annika Wagner, Meppel
Hannah Talen, Meppel
Esmee Linthorst, IJhorst
Kirsten Kwakman, Meppel
Ilse Benak, Meppel
Marije Meekhof, Meppel
Asma Ahallaoui, Meppel
Nina de Jong, Meppel
Miricall Said, Meppel
Yara Neidig, Havelte
Jorne van der Zee, Meppel
Nina van der Meulen, Meppel
Olivier Vermin, De Wijk
Fleur Bussemaker, De Wijk
Hilleen Kip, De Wijk
Kim Lammers, Havelte
Sayenne Broekman, Havelte
Julie Zandbergen, Meppel
Britte Olsder, Meppel
Lissi Kloosterman, Meppel
Elise Winters, Staphorst
Alex Haanstra, Meppel
Liam Rietberg, Meppel
Jord Broers, Uffelte
Sanne Dinkla, Dwingeloo
Pepijn Waninge, Dwingeloo
Anouk van Scheijen, Nijeveen
Agasch Ratnam, Meppel
Pascal Sietzema, Meppel
Wendy Vriend, Ruinen
Kyan Arends, IJhorst
Sophie Bergmans, Dwingeloo
Wout van Leuveren, Meppel
Joris Brouwer, De Wijk
Sanne ten Kleij, Meppel
Aisha Mohamed, Rouveen
Caroline Ritsema, Meppel
Daan Uiterwijk, Meppel
Nordin Benning, Meppel
Zoë van Leeuwen, Havelte
Sterre Knol, Meppel
Jorn Gaal, Meppel
Remco Nijman, Meppel
Jesse Oosterga, Meppel
Myrea Assen, Meppel

Lyceum – VWO

Joppe Benders, Dwingeloo
Marit van Kampen, Meppel
Jelle Hofstee, Dwingeloo
Ilja Nijstad, Deventer
Berend Stolp, Koekange
Luuk van der Vlerk, Havelte
Fabiën Brinkman, Meppel
Jilde Doek, Wapse
Aniek Donker, Dwingeloo
Imre Drost, Ruinerwold
Famke Knaven, Meppel
Kiki Kroeze, Meppel
Pelagia Lieferink, Wanneperveen
Ippe Luning, Meppel
Luna Magyar, De Wijk
Mads Meijer, Meppel
Bart Pastoor, Nijeveen
Anaïs van der Peijl, Ruinen
Iris de Roo, Ruinerwold
Britt Roos, Ruinen
Rochelle Mooij, Dwingeloo
Merel Trommel, Meppel
Lotte van den Boogaardt, Havelte
Annemijn Koeling, Dwingeloo
Cloë Otten Meppel
Ramses Stigt, Meppel
Eva Zeegers, Meppel
Anatal Bouwknegt, Nijeveen
Thom Feenstra, Meppel
Menko Groen, Dwingeloo
Linthe Hoekema, Nijeveen
Lara Horsch, Koekange
Casper Jalvingh, Ruinerwold
Jitze Kienstra, Meppel
Isis Lodewijk, Nijeveen
Tessa Smit, Dwingeloo
Ruben Stuurman, Dwingeloo
Daan van de Vliert, Dwingeloo
Ewout Vos, De Wijk
Indy de Vroet, Koekange
Chloë ten Wolde Belt-Schutsloot
Deirdre de Jonge, Ruinen
Cato Derksen, De Wijk
Lex van der Gun, Wapse
Wouter Heeremans, Havelte
Jesse Hogenkamp, Meppel
Xandra Hommes, Meppel
Moniek Huiskes, Ruinerwold
Ilse Jacobs, Ruinerwold
Silvy Jacobs, Ruinerwold
Eva Klerk, Ruinerwold
Morris Klumperbeek, Havelte
Olivier van Leussen, Meppel
Mark Snoeijenbos, Meppel
Anne Spijkerman, Meppel
Zahra van Werd, Meppel
Mirthe de Wilde Meppel
Arianne Zwart, Ruinerwold
Isabelle van Eijs, Meppel
Anne Jonker, Dwingeloo
Kaya Veen, Giethoorn
Isa Boelhouwer, Meppel
Etosha de Boer, De Wijk
Jonas Bolding, Havelte
Ilse Buiter, Ruinen
Rozemarijn Compier, Meppel
Thijs van Eijk, Ruinen
Lieke Groen, Meppel
Jenita Jongschaap, Rogat
Rutger Renkema, Steenwijk
Gwen Slagter, Wanneperveen
Menno Steensma, De Wijk
Stijn van der Tang, Meppel
Joris van de Velde Steenwijk
Dennis Veldhuis, Steenwijk
Manon Veldsink, Meppel
Naomi Verbij, Meppel
Vera de Vries, Rogat
Mees Wit, De Wijk
Lisa van der Wolff, Meppel
Emma Keetman, Meppel
Niccolò de Vries, Meppel
Pelagia Lieferink, Wanneperveen
Sevrin Stiekema, Meppel

VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg

Erik Donker, Zuidwolde
Alec Lindeboom, Rouveen
Dylan Schonewille, Meppel

 


VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg

Christiaan Rozendal, Hoogeveen

Entree diploma (mbo 1)

Swen Beenen, De Wijk
Falco de Blaauw, Staphorst
Ruben de Boer, Meppel
Sarah Dantuma, Wanneperveen
Jordi van der Gaag, Nijeveen
Duco Hofman, Staphorst
Wesley Hulst, Nijeveen
Rowena de Jager, Meppel
Presilia Jainath, Meppel
Lorenzo van Lingen, Meppel
Jonyce Tromp, De Wijk

Menu