Van harte gefeliciteerd!

Wij feliciteren onze leerlingen die geslaagd zijn voor hun examen van harte! Zij kunnen nu lekker genieten van hun vakantie en zich voorbereiden op hun vervolgstudie of andere activiteiten.

In sommige gevallen is een leerling wel geslaagd, maar staat de naam niet in deze lijst vermeld. In dat geval heeft de leerling geen toestemming gegeven voor publicatie.

Stad & Esch Beroepencollege Stad & Esch Diever Stad & Esch Lyceum Stad & Esch VSO Meppel
VMBO Basis – Kader beroepsgericht leerweg

Noami Aalders, Ruinerwold

Tom Akse, Nijeveen

Gyan Arendse, Steenwijk

Senna Arendshorst, Meppel

Ronaldo Argudin Martinez, Meppel

Basma El Attabi, Meppel

Chenna Barth, Meppel

Carmen van den Berg, Staphorst

Amber Bloemberg, Meppel

Damian Bloemhof, Staphorst

Nick de Boer, Meppel

Jip Boogaerdt, Havelte

Bram Botter, Meppel

Hendrik Boverhof, Meppel

Isa Boverhof, Uffelte

Jelmer Brand, Nijeveen

Tim Brinkman, Koekange

Maran Brinksma, Meppel

Ruben Buld, Ruinerwold

Heritier Chubaka Bisamwa, De Wijk

Leon van Dalen, Wanneperveen

Jarno van Dalen, Meppel

Giovanni van Dijk, De Wijk

Pauline Dijkman, Nijeveen

Enrique Dolfsma, Meppel

Nicos Dominé, Staphorst

Max Dorée, Nijeveen

Rick Dunnik, Staphorst

Lucca van Eijsden, Meppel

Loran Faber, Staphorst

Ladan Farah, Meppel

Kacper Flis, Staphorst

Frank de Graaf, Havelte

Dylan Haveman, Staphorst

Sara Hazenberg, Havelte

Job Hegen, Meppel

Stue Hendrikse, Meppel

Bo Hilbrink, Ruinerwold

Lars Hilbrink, Ruinerwold

Milan Hooijer, De Wijk

Suzanne Huizing, Meppel

Kristel Huizing, De Wijk

Jaël Jansen, Meppel

Nick Jetten, Uffelte

Susette de Jonge, Meppel

Joost Joziasse, IJhorst

Kiki van Kampen, Meppel

Jamilla Kin, Staphorst

Noa Klaver, Meppel

Milan Klep, Meppel

Caithlin Kolk, De Wijk

Maureen Koppers, Havelte

Kuba Kosek, Meppel

Daan Kragt, Meppel

Maikel Kuiers, Meppel

Wesley de Leeuw, Meppel

Diego van Leeuwen, Meppel

Roy Leuninge, Koekange

Fleur Lijster, Meppel

Lisan van der Linde, Wanneperveen

Darrell Maaijen, Wanneperveen

Justin Maas, Meppel

Iris Mansveld, IJhorst

Sem Maree, De Wijk

Roan Meekhof, Ruinen

Daan Morsink, Ruinen

Selma Mouch, Meppel

Manal Mrabet Dahbi, Meppel

Lars Mulder, Ruinerwold

Gerjan Mulder, Staphorst

Linda Mutsters, Staphorst

Anouska Oosterboer, Meppel

Daniël Orsel, Meppel

Roos Otto, Meppel

Oumaima Oulad Elkadi, Meppel

Annemei van Pelt, Uffelte

Lars Pierik, Meppel

Esra van der Plas, Wanneperveen

Jurgen Poelsema, Havelte

Thijn Potman, Meppel

Muriël Pruntel, Uffelte

Devlin Rink, Meppel

Daantje van Roden, Meppel

Rixt Rozema, Zwolle

Sanin Rugovac, Meppel

Stefaniya Ruzhanska, Koekange

Noah Sandérus, Meppel

Arno Scheper, Koekange

Ruben Sijbom, Meppel

Mick van Sleen, Meppel

Joyce Snijder, Meppel

Brian Sok, Wanneperveen

Jitse Span, Koekange

Lenn Spin, De Wijk

Joshua Stekelenburg, Meppel

Nathalie Stierman, Meppel

Noa Stoffer, Koekange

Yke Stok, De Wijk

Twan Talen, Staphorst

Eke Tibben, Meppel

Jarro Tijmens, Staphorst

Sam Timmerman, Meppel

Frank van Urk, Meppel

Sidney te Vaarwerk, Nijeveen

Esmee Varwijk, Nijeveen

Boyd van der Veen, Meppel

Aniek Veenman, Nijeveen

Martijn Visscher, Ruinen

Niek Visscher, Nijeveen

Jeffrey Vogelzang, Staphorst

Noéllia Voorn, Meppel

Delian Vrieling, Ruinerwold

Djurre van der Wal, Uffelte

Axel Warnders, Ruinerwold

Amber de Weerd, Meppel

Maureen Westenbrink, Ruinen

Fleur Wind, Ruinerwold

Demelsa Zandgrond, Nijeveen

VMBO – Theoretische leerweg

Rayn van Beurden, Dwingeloo

Nienke Blok, Diever

Annemarie de Boer, Uffelte

Sterre Bruijne, Diever

Rutger Daling, Dwingeloo

Bram Donker, Dwingeloo

Rhea van der Meulen, Dwingeloo

Jos Mulder, Dwingeloo

Joris Tebbens, Vledder

Lotte Vos, Dwingeloo

Jarno Vrieze, Dwingeloo

 

HAVO

Wouter van Asperen, Diever

Maaike Dolsma, Dwingeloo

Isa Doof, Diever

Marleen van Hummel, Vledderveen

Norah Jansen, Diever

Miles Kraeima, Dwingeloo

Jolijn Kuiper, Diever

Floor Meijer, Vledderveen

Jort Noorman, Diever

Nikki Prent, Dwingeloo

Floor Room, Diever

Javan Storck, Diever

Nicole Streutker, Dwingeloo

Hilde Timmerman, Uffelte

Céline den Uijl, Diever

Rowan van der Veen, Diever

Harm Evert Waalkens, Dwingeloo

Sanne de Weerd, Dwingeloo.

VMBO – Theoretische leerweg

Mike Backers, Meppel

Soufian Benallal, Meppel

Stan van den Berg, Ruinerwold

Chantal van Bergen, Meppel

Bram de Boer, De Wijk

Jeen Brand, Meppel

Jord Broers, Uffelte

Laura ter Burg, Meppel

Innes Colijn, Meppel

Alyssa Compagner, Meppel

Lisanne Dam, Wanneperveen

Nicole Dekker, Broekhuizen

Thissa Dijkhuis, Ruinerwold

Maik Dijkstra, Meppel

Stijn Donker, Meppel

Iris Dunnik, Staphorst

Robine Engel, Nijeveen

Chenelva Faken, Havelte

Kristel Flik, Ruinen

Gert Rense Flinkert, Ruinen

Isa Geelkerken, Nijeveen

Marloes van der Haar, Ruinerwold

Yuna Hendriks, Meppel

Diantha Herrebrugh, Wapserveen

Edwin Kip, De Wijk

Simone Kisjes, Nijeveen

Anne Kisteman, Staphorst

Jorien Kleine, Ruinerwold

Iris Knoflach, Ruinen

Angelique Knol, Koekange

Sterre Knol, Meppel

Estée Kok, Meppel

Aïsha Korterink, Staphorst

Danique Koster, Nijeveen

Lindi Kraal, Meppel

Bart van der Laan, IJhorst

Ilse de Lange, De Wijk

Jeroen Last, Wanneperveen

Joyce van der Linde, Nijeveen

Rene Lukje, Meppel

Sandra Luten, Havelte

Anna-Chris Moonen, Havelte

Elias Nanuru, Staphorst

Angelina Netten, Meppel

Remco Nijman, Meppel

Leanne Olie, Wanneperveen

Sander Otter, Meppel

Robin Pekel, De Wijk

Anne-Roos Prins, Ruinen

Thijmen Renkel, Meppel

Kris Robaard, Ruinerwold

Sterre Roescher, De Wijk

Sayna Sajjadzadeh, Meppel

Vincent Schadee, Meppel

Enwer Scholing, Ruinerwold

Dian Schoonvelde, Ruinen

Annelot Schülski, Meppel

Zoë Schuurman, Ruinen

Alessia Sluis, Meppel

Thom Smink, Havelte

Nikki Steenbergen, Ruinen

Anna Szymańska, Staphorst

Kyra Tijmens, Koekange

Anouk Trinks, Staphorst

Jort Veelo, Meppel

Lars Eric Visser, Meppel

Maud van der Vlugt, Meppel

Lianne Vriend, Ruinen

Fleur Vriend, Nijeveen

Robin van der Weerd, Meppel

Anouk van Weert, Steenwijk

Lotte Wissink, Nijeveen

Tim van der Wolde, De Wijk

Marloes ten Wolde, Nijeveen

Jorne van der Zee.

 

Lyceum – HAVO

Romée Arends, Meppel

Hila Awami, Staphorst

Marcel Bartelds, Meppel

Patricia Bartelds, Uffelte

Luca Benschop, Rogat

Wouter Boers, Dwingeloo

Daphne Bohemen, Meppel

Tom Botma, Meppel

Pien Bouwman, Meppel

Alart Brand, Wanneperveen

Nienke Brand, Dwingeloo

Vivian Buschmann, Meppel

Iris Dorenbos, Nijeveen

Sam Echten, Meppel

Bram van Gijssel, Ruinerwold

Bram de Graaf, Ruinerwold

Robert de Graag, De Wijk

Valentijn Grit, Meppel

Maartje Haak, Meppel

Lisanne Hermeler, Meppel

Chelsey Hoppentocht, Meppel

Melle Huisman, Uffelte

Vincent Hulst, Veeningen

Luc Hulzebosch, Nijeveen

Marnix Jager, Meppel Boye Keizer, Meppel

Indy Klep, Meppel

Ymke Liezen, Uffelte

Coen Lijster, Meppel

Isis Lodewijk, Nijeveen

Sophie Lutgendorf, Staphorst

Jeroen Matter, Nijeveen

Bente Meijer, Meppel

Tobias Mus, De Wijk

Mattijn Nijsingh, Nijeveen

Wanda Offringa, Steenwijkerwold

Wouter Perquin, Meppel

Puck Poutsma, Havelte

Elske van der Ree, Dwingeloo

Bo Roelofs, Havelte

Martijn Sam, Zwartsluis

Amber Schra, Nijeveen

Yaram van Silfhout, Giethoorn

Mark Slomp, Havelte

Wouter Smit, Ruinen

Kirsten Smit, Nijeveen

Thomas Steensma, Ruinerwold

Elize Stegeman, Meppel

Max Veld, Meppel

Casper Veneman, Meppel

Torben Verhoeff, Meppel

Milan van der Vleuten, Meppel

Tess Wanningen, Meppel

Laura Weemink, IJhorst

Luuk Weijermars, Meppel

Mirthe de Wilde, Meppel

Jens Wischmann, Meppel

Natalie Zoet, Diever.

 

Lyceum – VWO

Noor Bannink, Meppel

Eline Beekhuis, Diever

Rens Bekius, De Schiphorst

Doeke Bekius, De Wijk

Annechien Bethlehem, Dwingeloo

Jim Boekhout, Meppel

Iris Bolding, Meppel

Cees Boom, Meppel

Eva Bos, Nijeveen

Josephine Bouman, Meppel

Sven Bouwmeester, Nijeveen

Pim Brouwer, Ansen

Kirsten Clocquet, Dwingeloo

Hannah Diever, Nijeveen

Robert van Dijk, Meppel

Thies Dinkelberg, Meppel

Carlijn Docter, Staphorst

Anouk Douma, Diever

Jelmer Egberts, Meppel

Jasper van Eijs, Meppel

Femke de Graaf, Steenwijk

Noud Hamelynck, Meppel

Loes van Heuvel, Meppel

Adriaan Hoevers, Diever

Sjoerd Horstmanshoff, Meppel

Krijn Horstmanshoff, Meppel

Merel Jansen, Dieverbrug

Jackie Kamphuis, Meppel

Charlotte Kloetstra, Meppel

Isa Kreulen, Meppel

Susan Kroes, Meppel

Geanne Kroes, Nijeveen

Jasper Kroes, Meppel

Stefanie Leuninge, Koekange

Kim van Leussen, Meppel

Stijn Stummel, De Wijk

Juliette Luscuere, Dwingeloo

Maartje Moen, De Wijk

Roos Neuteboom, Havelte

Marc Nijman, Meppel

Dione Oldenburger, Ruinerwold

Moira Power, Meppel

Kanter Raspe, Meppel

Ilse Rodermond, Wanneperveen

Rijk Roozenbeek, Veeningen

Thomas Rugers, Meppel

Geralt Scheper, Koekange

Emma Schut, Meppel

Joep Seeventer, Meppel

Lorenzo Sieders, Koekange

Anna Spijkervet, Wanneperveen

Steijn Strikkers, Rouveen

Hugo Timmerman, Meppel

Tess Trommel, Meppel

Jodien Troost, IJhorst

Born Veen, Giethoorn

Elize Verkouter, Diever

Pieter de Vries, Nijeveen

Ivo de Vries, Rogat

Bibi Wemmenhove, Diever

Merel Wieringa, Nijeveen

Anke Wijngaarden, Havelte

Merel Wolfkamp, Koekange

Britt Wolters, Meppel

Madelon Woudsma, Staphorst

Yasmina Zandbergen, IJhorst.

VMBO – Theoretische Leerweg

Sylvana Vos, Meppel

Jamie van Zeitveld, Meppel.

Deelexamen
Wouter Grit, Dwingeloo.

 

Basis- en Kaderberoepsgerichte Leerweg

Jenske Dorenbos, Uffelte

Joor Huisman, Meppel

Christian Mussche, Staphorst

Sanne Nanninga, Joure

Thijs Post, Hoogeveen

Maurice Talen, Staphorst.

Deelexamen

Ezra Hoen, Meppel

Tim Klomp, Giethoorn.

Menu