[vc_empty_space height=”20px”]

Examenresultaten

Sinds 30 juni zijn ook de uitslagen van het tweede tijdvak bekend. Alle examens zijn nu echt klaar. Wij zijn supertrots op onze leerlingen!

Diever Lyceum Beroepencollege
havo 84% vwo 96% basis 98%
theoretische leerweg 95% havo 85% kader 94%
theoretische leerweg 95%
[vc_empty_space height=”20px”]

Eindexamenuitslagen 1e tijdvak

Stad & Esch Beroepencollege Stad & Esch Diever Stad & Esch Lyceum
VMBO Basis – Kader beroepsgericht leerweg Theoretische leerweg Gymnasium
Özcan Akgün Thomas Blok Emma van Berkel (Cum laude)
Bram Akse Stephan Brink Tamara Compagner (Cum laude)
Kajeevan Balakumar Nick Eshuis Naomi Grooteboer
Quinty Baylé Lars Geurs Barbara de Grouw
Wout Benak (Cum laude) Bas Heiner Doris Kaurinovic
Wesley van Bergen David Hoevers Carmen van Loef (Cum laude)
Elena Beugeling Debbie Homan Daphne van Meerwijk
Ramon Bijker Peter Hoogendoorn Joni Nijveldt
Sander Bijman Erwin Jongebloed Xanthe Rekkers
Mark Bisschop Thomas Koopman Julia Roozenbeek
Marit Bisschop Damien Kragt Aurely Scherer
Tom de Boer Merel Lunsche Mazarine Wensvoort
Marc Boers Wessel Pannenborg Angelique Wortelboer
Jasper Bos Wesley Strijk Joost van ‘t Zand
Rutger Bouma Ramon Veldhuizen
Jannick Bruintjes Iwan Vos
Boris Busscher Bram de Vries VWO
Mark van der Dam Ties Allersma
Mabel Dedden Anne Antonisse
Dennie Dekker HAVO Chelsey Bakker
Demi Dolsma Anne van Asperen Niels Bakker
Ilse Dolsma Kayleigh Barels Stijn de Boer
Rens Duiven Reinier Blok Robin de Boer
Toine Dunsbergen Max Bollen John Boom
Chaimae El Ghoulbzouri Maureen Bosschaert Ilja Bouwknegt
Angelina Ellen Jelle Cossee Nina Breedveld
Jeroen Emmink Max Hendriks Robbert de Bruin
Ian Engel Manon Hut Jesse Burgler
Jolanda Eshuis Floris Lamb Ronald Busscher
Milan Faber Esmee Oudshoorn Corné Cardinaal
Joël Feenstra Anne de Rooij Michiel Dekker
Alano Fidan Danique van der Velde Marc Dorenbos
Daan Gibcus Esther de Vries Sanne Gebben
Danijel Glodajic Arianne Wemmenhove Bonno Geerse
Maurice Goudbeek Kim Wieland May-Mylène Harsevoort
Marnix de Haan Manon Heinhuis
Robbert Hagedoorn Floor van Heuvel
Sean-Paul Harsevoort Eva Huistra
Esmée Heeringa Daël Kamerling
Diederick Heijman Robin Klomp
Bas Henderiks Nina Koetsier
Lars Heutink Wietze Koops (Cum laude)
Fleur van Hooff Daan Kouters
Mike Hooijer Sonja Krauss
Jeremy Hooijer Valerie Mijnster
Jan-Arend Hopman Bram Millenaar
Mitchell Huijs Lonneke Moen
Yurian Huizing Thom Nijstad
Marijn Huizing Lizzy Onvlee
Raymon Hulzebos Dries Ovinge
Anouk Hut Lieke Redeker
Laura Hut Elise Renkema
Rob Hutten Kevin Schapelhouman
Xander Jager Rosemarijn Schrader
Ronan de Jong Sanne Schreur
Dylan Jonker Jarno Soer
Jordy Kalter Ezra Stuifzand
Roy Kamphuis Koen Supèr
Melina Kandilioti Lareen Troost
Karlijn Katoele Anouk Visser
Stijn Kiers Koen Vree Egberts
Iris Klok Teun Wegkamp
Martijn Klosse Nathan de Wolde
Giari Knaapen Cynthia Zantinge
Deborah Knipmeijer
Dewi Kok
Demi Korterink HAVO
Lute Kroek Arina Bartelds
Silvi Kruizinga Leon van Bezoen
Sven Kruyen Wija de Boer
Daniëlle Kuipers Lucas Boerwinkel
Devon de Lange Bas Botma
Bernaut van der Linde Pien Breedveld
Iwan van Loenen Romy Dijkstra
Peter Luten Jasper Dings
Joël Maas Britt Dingste
Wesley Meilof Lucia Everts
Michelle Middelkoop Michelle de Haan (Cum laude)
Basten Moorman Jurre van der Haar
Jeroen Morsink Esther van der Heide
Yorden Muggen Louren Heijs
Elise Mulder Maud Hekman
Christiaan Mus Gijs van den Heuvel
Albert-Jan Nijenbrink Lisanne van den Heuvel
Stan Nijmeijer Jordi Holterman
Daniek Offerein Yarno Jager
Thorsten Oosterveen Tessa de Jonge
Roos Paalman Joost Kampherbeek
Puk Paalman Charlotte Klok
Marit van Pelt Niels Klunder
Kris Poelsema Mohs Klunder
Fleur de Pruis Susanne Koeling
Lavinia Roo Marnix Koppenol
Mohammed Safhioui Lisa Kruidenier
Yarrin Schoenmaker Stan Kuik
Jaron Schra Jorrit Louwrink
Lennart Schulting Dian Louwrink
Sijbrand Seine Iris Mentink
Rayshri Sewbaransingh Emma Mulder
Marc Slager Nienke Posthumus
Mischa van der Slikke Anita Ros
Erik Snijder Roos Anne Scholtens
Frank Snijder Emma Schut
Karina Soer Annebeth Schutten
Menila Sornkhamsen Ilse Smid
Jonathan de Sousa Gazola Rosalie Snoeken
Berber Spans Elise Spiering
Jorn Spijkerman Thomas van der Stege
Marly Steffens Tim Stegink
Celine Stoel Dean Tabak
Ben Strijker Tom Vegter
Dylan Timmerman Bas Veldsink
Mirthe Tolmeijer Beau van der Veldt
Isabel Touwen Wouter Veneboer
Erik Tuijnman Mike Verschuur
Britt Vaartjes Pieter de Vries
Noah Verhoek Myrthe Waalewijn
Ryan Vermaning Annemiek Werners
Matthias Visscher Jette Wever
Frederique Visser Marloes Wind
Robin de Vreede Roël Zelhorst
Niels Vriend Oscar Zilverberg
Jesse de Vries Julia Zinger
Paola de Vries
Feline van der Wal
Tirza Waninge Deelexamen
Dennis Westerbeek Almira van den Brug
Maarten Wiegers
Jasper Wiersma
Robin Wind Theoretische leerweg
Brian Wink Jorrik Arends
Lucas Wobben Rick Assen
Yesin Zijlstra Nick Backers
Sanne Bakker
Ryan Benjamins
Ambelt Iris Botter
VMBO Basis – Kader beroepsgerichte leerweg Lianne Bouwknegt
Julie Boverhof
Fokke van Dijk Elise Boxum
Toine Dusink Naj Brand
Levy Esenkbrink Maxime van den Broek
Gabe Lijckle Penninga Isabeau Brouwer
Bram Piest Etiënne Dedden
Ronald Sixma Kyrohn Donker
Stella Dunnink
Deelexamen Max Dunnink
Jennifer van Elp
Johan van der Heide Bram de Graaf
Martijn Midtbø Felix de Grip
Valentijn Grit
Marleen Gruppen
Alisa Gunnink
Indy Hofman
Anna Hofstra
Margot Jalvingh
Joren Johannes
Dagmar Jonkers
Eva Jonkers
Kajan Katoele
Patrick van Keulen
Marc Kleine
Alexander Klok
Jordy Klooster
Roos Knol
Naomi Koekoek
Robbin Kok
Dion Kolk
Yvar Kortleve
Chris Kuiper
Lisa Kuiper
Winston Leffers
Stijn Lijster
Erwin van der Linde
Mike van der Linde
Danique Meerzorg
Danique Middelveldt
Dagmar van Ommen
Sanne Orsel
Bram Pekel
Floris Popma
Zohra Rahimi
Jaléne Schiphorst
Bouke Scholtens
Almira Senel
Fatma Sharif Mohamed
Jules Smid
Irene Smit
Zwanique Snoeken
Frank Stevens
Xu-Ye Sun
Thomas Toersen
Lars Troost
Stef van Tuinen
Robin Uiterwijk
Jesse van Veen
Max Veijer
Madelief Visscher
Elise Visser
Wieke Voogt
Silke Wolters
Jorian Zelhorst
Lisa Zwiers
Ambelt
Theoretische leerweg
Lars Knol
Peter Koopman
Maurice Schoonvelde
Jasper Spijk
Ismaël Tiemens
Deelexamen
Reinoud Dolsma
Chris Grit
Hans Jonker
Jasper Stegink

Eindexamenuitslagen 2e tijdvak

Stad & Esch, Meppel

Lyceum – VMBO Theoretische leerweg
Koekange: Robin ten Heuvel, Rutger de Vroet.
Meppel: Floortje Beerse, Bodhie Knoop.
Ruinerwold: Eline Everts, Eveline Werners.
Staphorst: Nicole Compagner.

Lyceum – HAVO
Broekhuizen: Siem Niezen.
Havelte: Daphne van Ditshuizen, Nieske Koopmans.
Meppel:, Robin Kamphuis, Rox Kwantes, Rob Sips , Lois van der Veen.
Rouveen: Nienke Strikkers.
Ruinen: Tess de Jong.
Staphorst: Ramon van der Haar.

Lyceum – VWO
De Wijk: Vera Vos.
Meppel: Jelle Dubbeldam

Beroepencollege – VMBO Basis- en Kaderberoepsgerichte Leerweg

Handel en administratie
De Wijk: Annalin Pijl.
Meppel: Kim Drogt.

Metalektro
Meppel: Dudley van der Mik.

Voertuigentechniek
De Bult: Rowan Zwiers.
Ruinerwold: Kane Heins.
Staphorst: Wesley van Geemen, Sandriaan Russcher.

Zorg en welzijn – breed
De Schiphorst: Jolien Pinxsterhuis.
De Wijk: Dinly Spin.
Koekange: Kristy Gunnink.
Meppel: Fatine Mrabet Dahbi, Laura van Nuland, Siham Oustou, Nova Slagter, Nina de Waard.
Ruinerwold: Rosan Klok.
Sint Jansklooster: Nina Mooiweer.
Uffelte: Robin-Jess Kuijer.

Stad & Esch, Diever

Diever – VMBO Theoretische Leerweg
Diever: Ruben Bruijne.
Uffelte: Maik Vosseberg.

Diever – HAVO
Diever: Shannon Ofrein.

De Ambelt, Meppel

VMBO Basis- en Kaderberoepsgerichte Leerweg

Instalektro
Ruinen: Luc Slagter.

Menu